Maya Zuma

Maya Zuma to kolejna wersja gry Zuma. Aby zdobyć skarb, musisz strzelać do kulek tego samego koloru i usuwać je z pola gry. Nie pozwól, aby kule dotarły do czaszki. Kontroluj pistolet, który toczy się u dołu ekranu. Zastrzel pełzającego węża, a nawet węże. Konieczne jest utworzenie grup trzech lub więcej kulek tego samego koloru. Powodzenia!

Witamy we wspaniałym świecie plemienia Majów. To starożytne plemię posiadało ogromną wiedzę. Niektóre z nich są już dostępne dla ludzkości, a niektóre pozostały ukryte pod zasłoną tajemnicy. W grze „Zuma: Maya” możesz wejść na ziemię starożytnego plemienia i zademonstrować swoją zwinność i szybkość. Przed Tobą kręta ścieżka, po której toczą się kolorowe kulki.

Twoim zadaniem jest powstrzymanie kulek przed dotarciem do wejścia do jaskini. Aby tego uniknąć, musisz strzelać tak, aby kulki tego samego koloru połączyły się w trzy lub więcej. Wtedy wybuchną i znikną. Na każdym poziomie czeka na Ciebie nowa lokacja i zupełnie nowa ścieżka, co sprawi, że będziesz zdenerwowany. Życzymy miłej gry i powodzenia!

Podziel się z przyjaciółmi:
Rating:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Popularność:
489