Zuma’s Revenge

Czas spróbować swoich sił w Zuma's Revenge. Żaba strzela wielobarwnymi kulkami, a gracz musi przerwać łańcuch, tworząc kombinacje trzech lub więcej kolorów kul. Nowa wersja gry różni się od klasycznej nie tylko ulepszonym systemem premiowym, ale także ulepszoną grafiką. Staraj się, aby kule nie dotarły do szczęki. W przeciwnym razie stracisz jedno życie.

Cywilizacja Inków była warstwą wielu kultur i wierzeń. Byli bałwochwalcami. Ich głównym bóstwem był bóg Inti. Zaznaczył Słońce, a sam jego wizerunek miał twarz zwróconą w stronę słońca. Ale pewnego razu Inti był zły na Inków i wysłał przeciwko nim straszliwego potwora Zumę. Wyglądał jak ogromna, przerażająca czaszka. Ale główny kapłan wezwał boginię księżyca, a ona wysłała ich, aby im pomogli jej zwierzak - świętą żabę.

W grze „Zuma Revenge” uratujesz Inków przed śmiercią, walcząc z czaszką. Ale bitwa nie będzie całkiem zwyczajna. Aby zagłodzić Zumę na śmierć, musisz uniemożliwić mu zjedzenie świętych kul, a zostanie pozbawiony energii słonecznej i powróci do życia pozagrobowego.

Aby zniszczyć kule - naczynia, musisz strzelać w nie kulkami w tym samym kolorze, a gdy trzy lub więcej zgromadzą się w pobliżu, eksplodują. Powodzenia!

Podziel się z przyjaciółmi:
Rating:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Popularność:
997